TOP 50 restorana na svijetu

16 Jul 2019

TOP 50 restorana u svijetu: predstavljamo Vam listu najboljih 50 svjetskih restorana za 2019. godinu, po izboru redakcije poznatog italijanskog web sajta koji se bavi gastronomijom www.reportergourmet.com . Sami vrh zauzima restoran MIRAZUR iz Mentona u Francuskoj. Ukoliko Vas zanima više o navedenim restoranima izdvojili smo za Vas linkove njihovih web sajtova. Uživajte :)

1. Mirazur | Menton, France https://www.mirazur.fr/   

2. Noma | Copenhagen, Denmark https://noma.dk/     

3. Asador Etxebarri | Atxondo, Spain https://asadoretxebarri.com/english.html   

4. Gaggan | Bangkok, Thailand http://eatatgaggan.com/      

5. Geranium | Copenhagen, Denmark http://www.geranium.dk/      

6. Central | Lima, Perù https://centralrestaurante.com.pe/en/      

7. Mugaritz | San Sebastian, Spain https://www.mugaritz.com/en/  

8. Arpège in Paris | France http://www.alain-passard.com/en/      

9. Disfrutar | Barcelona http://www.disfrutarbarcelona.com/   

10. Maido | Lima, Perù https://www.maido.pe   

11. Den in Tokyo | Japan https://www.jimbochoden.com/en/   

12. Pujol | MexicoCity, Mexico http://pujol.com.mx/   

13. White Rabbit | Moscow, Russia http://whiterabbitmoscow.ru/en/menu   

14. Azurmendi | Larrabetzu, Spain https://azurmendi.restaurant/en/   

15. Septime | Paris, France http://www.septime-charonne.fr/   

16. Alain Ducasse au Plaza Athénée | Paris https://www.alainducasse-plazaathenee.com/en   

17. Steirereck | Vienna, Austria https://www.steirereck.at/en/restaurant/   

18. Odette | Singapore http://www.odetterestaurant.com/   

19. Twins Garden | Moscow, Russia http://twinsgarden.ru/   

20. Tickets | Barcelona, Spain https://elbarri.com/en/restaurant/tickets/   

21. Frantzén | Stockholm, Sweden http://www.restaurantfrantzen.com/    

22. Narisawa | Tokyo, Japan http://www.narisawa-yoshihiro.com/   

23. Cosme | New York, USA https://www.cosmenyc.com/   

24. Quintonil | Mexico City, Mexico. https://quintonil.com/   

25. Alléno Paris au Pavillon Ledoyen | Paris, France http://www.yannick-alleno.com/en/   

26. Boragó | Santiago, Chile https://www.borago.cl/   

27. The Clove Club | London, UK https://thecloveclub.com/   

28. Blue Hill at Stone Barns | Pocantico Hills, USA https://www.bluehillfarm.com/dine/stone-barns   

29. Piazza Duomo | Alba, Italy https://www.piazzaduomoalba.it/   

30. Elkano | Getaria, Spain https://www.restauranteelkano.com/   

31. Le Calandre | Rubano, Italia https://www.alajmo.it/en/sezione/le-calandre/le-calandre   

32. Nerua | Bilbao, Spain https://www.neruaguggenheimbilbao.com/en/   

33. Lyle’s | London, UK https://www.lyleslondon.com/   

34. Don Julio | Buenos Aires, Argentina. http://www.parrilladonjulio.com/    

35. Atelier Crenn | San Francisco, USA https://www.ateliercrenn.com/   

36. Le Bernardin | NewYork, USA. https://www.le-bernardin.com/   

37. Alinea | Chicago, USA https://www.alinearestaurant.com/   

38. Hiša Franko | Kobarid, Slovenia https://www.hisafranko.com/en/   

39. A Casa do Porco | São Paulo, Brazil https://acasadoporco.com.br/   

40. Tim Raue | Berlin, Germany https://tim-raue.com/en/   

41. The Chairman | HongKong, China http://www.thechairmangroup.com/   

42. Belcanto | Lisbon, Portugal https://belcanto.pt/   

43. Hof Van Cleve | Kruishoutem, Belgium https://www.hofvancleve.com/en/   

44. The Test Kitchen | Cape Town, South Africa https://www.thetestkitchen.co.za   

45. Sühring | Bangkok, Thailand http://restaurantsuhring.com/    

46. De Librije | Zwolle, Netherlands https://www.librije.com/eat/?lang=en   

47. Benu | SanFrancisco, USA https://www.benusf.com/    

48. Ultraviolet by Paul Pairet | Shanghai, China https://uvbypp.cc/   

49. Leo | Bogotá, Colombia http://restauranteleo.com/en/home.html   

50. Schloss Schauenstein | Fürstenau, Switzerland http://www.schauenstein.ch/   

Source: www.reportergourmet.com 



Najnoviji blogovi


Ostavite komentar

http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/who-is-xandra/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> riy.cqvt.foodbook.me.xiw.jv http://mewkid.net/who-is-xandra/
erkepioci 19 Feb 2020